@
MENU
|
GİRİŞ YAP
ANTALYA
VOLEYBOL İL TEMSİLCİLİĞİ
GİRİŞ YAP
ANASAYFA
HAKKIMIZDA
Vizyonumuz
Misyonumuz
İl Hakem Kurulu
İl Tertip Kurulu
MÜSABAKA
Maç Takvimi
Puan Durumu
DOKÜMAN
Formlar
Belgeler
Talimatlar
Statüler
Kurallar
Maç Programı
Okul Sporları
FİKSTÜRLER
İLETİŞİM
Maç Programı
Tarih
Salon
Saat
Ev Sahibi
Misafir
C
Küme
Ktg.
Tür
G
29.03.2024
Kepez Ç.A.S.S.
18:30
Antalya Zirve GSK
Nisa Voleybol Akademi(B)
B
KKGL
KK
GR
F
19:30
Akdeniz Bilgi Spor(A)
Megaspor(B)
B
KKGL
KK
GR
F
30.03.2024
Finike S.S.
12:00
Kumluca Voleybol (B)
Finike Gençlik Ve Spor
B
KKGL
KK
GR
H
13:00
Kumluca Voleybol(A)
Finike GSK
B
YKGL
YK
GR
F
14:00
Kumluca Voleybol(A)
Kumluca Voleybol(B)
B
MDKGL
MdK
GR
H
Süleyman Evcilmen S.S.
09:30
Antalya Mavi GSK
Megaspor(A)
B
MDKGL
MdK
GR
E
10:30
Akdeniz Bilgi Spor(A)
Antalya Gençlik Ve Spor(A)
B
MDKGL
MdK
GR
D
11:30
Megaspor(B)
Kepez Belediye Spor
B
MDKGL
MdK
GR
C
12:30
Antalya Zirve GSK
Nisa Voleybol Akademi
B
MDKGL
MdK
GR
F
13:30
Muratpaşa Belediyesi (A)
Nisa Voleybol Akademi(A)
B
KKGL
KK
GR
E
14:30
MEGASPOR(B)
07 Gazi Spor
B
YKGL
YK
GR
C
01.04.2024
Alanya-Atatürk
17:00
BRAND GROUP ALANYA BELEDİYESPOR
SPOR TOTO
E
EFELER
BYK
PO58
-
19:00
Alanya Mask
Net Voleybol Akademi
B
MDKGL
MdK
GR
G
20:00
Alanya Gençlik Ve Spor
Net Voleybol Akademi
B
YKGL
YK
GR
E
Fatih O.O.S.S.
18:30
07 Dinamik GSK(A)
Muratpaşa Belediyesi(C)
B
MNK
MnK
GR
H
19:30
Antalya 1907 Spor Kulübü(A)
07 Gazi Spor Kulübü
B
MNK
MnK
GR
H
Kepez Ç.A.S.S.
09:30
Megaspor(B)
Muratpaşa Belediyesi(A)
B
MDKGL
MdK
GR
C
10:30
Doruk Gsk(A)
Şimşek GSK(B)
B
MDKGL
MdK
GR
F
11:30
Şimşek GSK(A)
Antalyaspor(B)
B
MDKGL
MdK
GR
D
12:30
Antalyaspor(A)
Kepez Belediye Spor
B
MDKGL
MdK
GR
C
13:30
Antalya Dsi Spor
Kırkgöz Döşemealtı
B
GKGL
GK
FI
A
14:30
Manavgat 60.Yıl
Kumluca Voleybol
B
GKGL
GK
FI
A
02.04.2024
Süleyman Evcilmen
17:00
MURATPAŞA BLD. SİGORTA SHOP
KUZEYBORU
K
SULTANLAR
BYK
PO58
-
Süleyman Evcilmen S.S.
19:00
Antalya Açı Koleji
Elit Akdeniz GSK
B
YKGL
YK
GR
D
20:00
07 Gazi Spor
Forvet Gençlik Ve Spor
B
YKGL
YK
GR
C
03.04.2024
Fatih O.O.S.S.
18:30
Antalya Açı Koleji
Antalyaspor(C)
B
MNK
MnK
GR
D
19:30
Akdeniz Bilgi Spor(A)
Doruk GSK
B
MNK
MnK
GR
D
04.04.2024
Kepez Ç.A.S.S.
18:30
Antalyaspor(A)
Gümüş Kedi GSK(B)
B
KKGL
KK
GR
B
19:30
Akdeniz Bilgi Spor(B)
Antalyaspor(B)
B
YKGL
YK
GR
D
05.04.2024
Kepez Ç.A.S.S.
18:30
Akdeniz Yükseliş Koleji
Elit Akdeniz GSK
B
YKGL
YK
GR
D
19:30
Antalyaspor(B)
Antalya Açı Koleji
B
YKGL
YK
GR
D
06.04.2024
Süleyman Evcilmen S.S.
10:00
Şimşek Gençlik Ve Spor
Antalyaspor(A)
B
YKGL
YK
GR
B
11:00
Doruk Gençlik Ve Spor
Antalya Zirve GSK(B)
B
YKGL
YK
GR
A
12:00
MEGASPOR(A)
MEGASPOR(B)
B
YKGL
YK
GR
C
13:00
Kırkgöz Döşemealtı
Gümüş Kedi GSK
B
YKGL
YK
GR
A
14:00
Akdeniz Bilgi Spor(B)
Akdeniz Yükseliş Koleji
B
YKGL
YK
GR
D
15:00
Olympos Antalya
Antalya Zirve GSK(A)
B
YKGL
YK
GR
B
07.04.2024
Kepez Ç.A.S.S.
10:30
Erdem Serdar Alanya(A)
MEGASPOR(C)
B
MNK
MnK
GR
C
11:30
Erdem Serdar Alanya(B)
Antalyaspor(A)
B
MNK
MnK
GR
G
12:30
Erdem Serdar Alanya(A)
Elit Akdeniz (B)
B
MNK
MnK
GR
C
13:30
Muratpaşa Belediyesi(A)
Erdem Serdar Alanya(B)
B
MNK
MnK
GR
G
14:30
Kumluca Voleybol(A)
Forvet Gençlik Ve Spor
B
MNK
MnK
GR
A
15:30
Akdeniz Bilgi Spor(A)
Kumluca Voleybol(B)
B
MNK
MnK
GR
D
16:30
Şimşek Gençlik Ve Spor(B)
Kumluca Voleybol(A)
B
MNK
MnK
GR
A
17:30
Kumluca Voleybol(B)
Antalyaspor(C)
B
MNK
MnK
GR
D
Süleyman Evcilmen S.S.
10:00
Akdeniz Bilgi Spor(A)
07 Gazi Spor
B
YKGL
YK
GR
C
11:00
Forvet GSK
Akdeniz Bilgi Spor(B)
B
KKGL
KK
GR
A
12:00
Doruk Gençlik Ve Spor
Kırkgöz Döşemealtı
B
YKGL
YK
GR
A
13:00
Nisa Voleybol Akademi
Kepez Belediye Spor(B)
B
YKGL
YK
GR
B
14:00
Antalya Zirve GSK(B)
07 Anka Spor
B
YKGL
YK
GR
A
15:00
MEGASPOR(B)
Kepez Belediye Spor(A)
B
YKGL
YK
GR
C